Turundusteenus

Turundusteenus

Vajad tugevat turunduspartnerit? Telli meie turundusteenus ja täispakett! Turundusteenus on parim lahendus neile, kes ei soovi ettevõttesse palgata turundustöötajat, ent vajavad siiski igapäevast turundustuge.
Meie võtame Sinu ettevõtte turundustöö enda kätesse, et Sina saaksid keskenduda firma juhtimisele ja arendamisele.
Turundusteenuse täispakett sisaldab kõiki meie poolt pakutavaid teenuseid, turundusjuhi, müügijuhi ja kujundaja oskused ning teadmised ühendatud Sinu ettevõtte vajadustele kohandatud paketis.

Kodulehtede valmistamine

Kujundame ja haldame ettevõtete kodulehti! Meie poolt saad kõik vajaliku: aitame Sind domeeni registreerimisel ning veebimajutuse korraldamisel; kujundame töökindla ning atraktiivse veebilehe; muudame kodulehe otsingumootorite poolt kergesti leitavaks (SEO); vajadusel pakume ka igakuist haldusteenust, et Sinu töökoormust vähendada!

Logod, trükised, kleebised, visiitkaardid, kliendilehed, postrid, trükireklaamid, flaierid, voldikud, kalendrid, välimeedia, pvc-bännerid, kaardid, kutsed, diplomid, tunnistused, autokleepsud ja muud turundusmaterjalid.

Tekstide kirjutamine

Kirjutame blogide, kodulehtede ja sotsiaalmeedia tekste, artikleid, reklaam- ja tootetekste ning erinevaid infomaterjale. Lisaks paneme kokku löövad müügikirjad ning aitame Sul kirjutada kõnesid ning ettekandeid.

Turundusjuhi teenus

Suhtleme Sinu eest tootjate ja partneritega turundusküsimustes, koostame turundusplaani, loome ja viime ellu kampaaniad, tegeleme meediaplaneerimisega ja igapäevase turundustööga ning aitame nõu ja jõuga kõiges muus turundustööga seonduvas.

Turundus sotsiaalmeedias

Sisuhalduse plaani koostamine, vajadusel konto loomine, postitused ja reklaamid, kujundaja teenus, kampaaniad, suhtlemine klientidega, statistika ja analüüs. Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter.

Teie nimi (nõutud)

Teie e-post (nõutud)

Teema

Teie sõnum