Esmane konsultatsioon alati tasuta.

Helista või kirjuta meile ja ehitame koos Sinu ettevõttele eduka tuleviku!

Usalda oma turundustöö meile, sest meil on ideed, kogemused, oskused ja teadmised. Meie käest ei saa lehekülgede kaupa lennukaid visioone või keerulisi mõisteid täis tegevuskavasid. Pakume Sulle töötavaid lahendusi, teostatavaid tegevusplaane ning just Sinu vajadustele kohandatud turundustööd.
Me spetsialiseerume väikefirmadele, sest just neil on sageli puudu ressurssidest turundustöötaja palkamiseks. Tahame Sulle pakkuda kvaliteetset, ainulaadset ja just Sinu vajadustele kohandatud teenust.
Kuidas kogu protsess välja näeb?
Me saame tuttavaks ja Sa räägid meile endast ja oma ettevõttest. Miks loodi just selline firma, mis on Sinu tulevikuplaanid ja millised on Sinu ning Su firma põhiväärtused? Mida soovid Sa pakkuda oma kliendile ja kuidas sul seni läinud on? Mida soovid teha teisiti ja millest tunned puudust? Me kohtume Sinu töötajatega, vaatame ringi Sinu ettevõttes ja uurime välja, miks ja mida Sinu kliendid ootavad. Seejärel paneme kokku turundusstrateegia ja täpse tegevuskava ehk turundusplaani. Ning siis asume seda koos Sinu ja Su firmaga ellu viima. Samm-sammult ja kõigile arusaadaval viisil. Nii lihtne see ongi.
Helista või kirjuta meile, ootame Sinuga kohtumist ja Sinu ettevõttele uue maailma avamist!

Väikefirma Turundus OÜ meeskond