Kujundustööd

Kuidas köita kliendi tähelepanu? Milline peaks olema ettevõtte nägu? Aitame Sul paika panna oma firma või kaubamärgi identiteedi, alustades logost ja lõpetades direktori kassi söögikausiga! Kõik vajaliku leiad siit: mõtleme, kujundame ja leiame Sulle sobiva trükikoja. Vaata valikut ja küsi julgesti lisa. Hinnad on soodsad ja kujundaja ei hammusta.

Flaierid

flaierid

Suurus pole tähtis, teeme sellised nagu soovid. Ühe- ja kahepoolsed, vastavalt vajadusele. Paberivalik on lai ja kujundusvõimalused piiritud.

Roll-up stendid

rollup-stendid

Lihtne, aga tõhus viis tähelepanu võitmiseks ja sõnumi edastamiseks. Suuruse saad ise valida, paigaldamine on kiire ja imelihtne.

PVC bännerid

PVC

Ideaalne viis armastuse avaldamiseks tiheda liiklusega ristmikul ja reklaamivärgiks ka. Teeme suuri, teeme väikseid, aga tulemus on alati kiiduväärt.

Vaateakna kleebised

bosch

Kui vaateaken vajab midagi erilisemat kui tühja pilguga mannekeen, siis on kleebis parim valik!  Ideaalne lahendus kõigile poeomanikele.

Autokleebised

voh_buss_1b

Ettevõtte autod on kui liikuv reklaam! Teeme selliseid kleepse, mida märkad juba saja meetri pealt, aga saab minimalistlikke ning elegantseid ka, oleneb autost ja eesmärgist. Pane oma mõtted teele ja ära jäta head reklaamivõimalust kasutamata.

Kliendilehed, kataloogid

Kliendilehed, kataloogid

Teeme kõike A-st Z-ni. Mõtleme välja sisu, leiame sobivad fotod, kujundame trükised ja valmistame täpselt sellisest paberist, nagu Sul parasjagu vaja on. Tootejuhised, kliendilehed, voldikud, infokataloogid ja kõik muu, mida paber kannatab.

Kalendrid, kaardid, diplomid, kutsed

teknose_markmik

Üllata koostööpartnereid ja kolleege ettevõtte kalendri või hoopis jõulukaardiga! Igavaid ja standardpõhjaga materjale meie juurest ei saa: kõik on otsast lõpuni vastavalt Sinu ettevõtte stiilile ja soovidele tehtud.

Kõik muu, mida hing ihkab

voh_november

Kujundame Sinu reklaamid ajalehtede või ajakirjade jaoks, teeme valmis Facebooki pildid või uudiskirja visuaalid. Vajad logoga vihmavarju? Saab! Tahad meeskonnapildiga kommikarpi? Teeme ära! Pane soovid kirja ja meie teeme ülejäänu.